Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS
co vás ještě zajímá?

Zde naleznete odpovědi
na nejčastěji kladené otázky

Co když mému přání nabídka Ajťákovu nestačí?

Pro projekty, na které je ajtakov krátký, nastupuje mateřská firma SlajIT, která se zabývá vývojem aplikací eshopu a webu na míru s vlastními grafiky a programátory.

Co tvorba webových stránek obnáší?

Před zahájením spolupráce je nutné od vás získat co nejvíce možných informací, které nám pomohou získat představu o tom, jaké webové stránky si přejete.
Budeme se snažit společně najít tu nejlepší šablonu pro váš web, zvolit správný rozsah stránek. V případě e-shopu se společně pokusíme zajistit co nejlepší rozložení produktů…

Jak probíhá komunikace mezi námi a klientem?

Osobní schůzka je pro nás ideální. Jednak jsme schopni během ní zjistit co nejvíce informací, a také se můžeme poznat navzájem.
Schůzka také může probíhat online. Proto vždy říkáme, že záleží na možnostech klienta.
V průběhu realizace pak můžeme komunikovat přes email, nebo si můžeme zavolat a případné nesrovnalosti tak vyřídit co nejdříve.

Jak probíhá tvorba webových stránek?

V okamžiku, kdy budeme mít veškeré potřebné podklady od klienta, připravíme na naši demo subdoméně webovou prezentaci, kterou vám následně zašleme na kontrolu. Případné připomínky pak společně řešíme přes email, osobně na schůzce, nebo telefonicky.
Jakmile bude klient na 100% spokojen, tak vystavíme fakturu a po jejím uhrazení zasíláme přístupy do administrace webu + úplnou dokumentaci k ovládání webu.

Jak dlouho bude tvorba stránek trvat?

Rychlost tvorby stránek závisí na mnoha faktorech, zejména pak na rozsahu webu, rychlosti dodání podkladů klientem a také na rychlosti vzájemné komunikace.
Standardní webové stránky v rozsahu 5-7 podstránek jsme schopni připravit do 2-3 týdnů.

Budu moct své stránky sám/a editovat?

Ano, budete mít možnost stránky sami editovat. Vaše webové stránky budou postaveny na redakčním systému WordPress, který je velice jednoduchý na ovládání.

Budou mé stránky přívětivé pro všechny zařízení?

Ano, u nástroje v Ajťákovu si zakládáme na tom, aby webové stránky měly vždy responzivní design, tedy aby byly přívětivé pro všechny zařízení na kterých budou zobrazovány.

Poskytujete podporu i po dokončení webu?

Ano, poskytujeme. Jestliže budete potřebovat nějakou radu ohledně vašeho webu, nebo budete chtít přidat na web nový prvek, tak jsme vám vždy k dispozici.
Je ale potřeba myslet na to, že i my musíme živit naše město a například některé z našich služeb mohou být zpoplatněny.

Zeptejte se nás

Nenašli jste odpověď na vaši otázku? Napište nám!

    Nechte si web postavit skutečnými profesionály

    Více než 120 firem si už v Ajťákově spokojeně žije. Můžete mezi ně patřit i vy!